Z pokłonem Guadalupe

 

Z pokłonem do Guadalupe, do najważniejszego miejsca maryjnego kultu na świecie. Wyjazd ten możliwy jest o dowolnej porze roku. Do realizacji na zamówienie, w formie indywidualnej, rodzinnej, grupowej.   


dni: 7

3181.22

12 Grudnia w Guadalupe

 

12 Grudnia w Guadalupe. Z Pielgrzymką do Guadalupe. W Europie mówi się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Tymczasem w Meksyku wszystkie drogi prowadzą do Guadalupe. Nie przypadkiem do najważniejszego miejsca maryjnego kultu na świecie co roku przybywa ponad 20 milionów wierzących.


dni: 9

3564.5

Szlakiem Cristeros

Podróż Szlakiem Cristeros to wspomnienie krwawej wojny domowej na tle religijnym, która miała miejsce w Meksyku w latach 1926-1929. Pielgrzymka do grobu "małego świętego”, José Sancheza del Rio, 14 letniego męczennika, który zginął zamordowany z okrzykiem: “Niech Żyje Chrystus Król”.


dni: 12

4484.38

Od Karaibów do Guadalupe

Przez Meksyk do Guadalupe. W tej legendarnej wyprawie pielgrzymkowej po południowo wschodnim Meksyku, po trasie pełnej kolorów, zapachów, dźwięków i ukrytych smaków, docieramy do Guadalupe, gdzie kres i cel pielgrzymowania zamienia się w początek nowej podróży. 


dni: 16

6477.43