Meksyk z Jukatanem

Pielgrzymka do najważnieszych zabytków i sanktuariów Meksyku. Podczas czternastodniowej podróży w krainie Azteków i Majów dotrzemy do najpiękniejszych krajobrazów, do wpisanych na listę UNESCO starówek miast i do zachowanych w czasie indiańskich wiosek.


dni: 14

0

Meksyk z Acapulco

Podczas pielgrzymowania do Guadalupe, do Królowej Meksyku i Cesarzowej Ameryki, mijamy ślady milenijnych kultur, zanurzamy się w bogactwie historii, kłaniając  się przed majestatem imponujących cudów przyrody.


dni: 12

0

12 Grudnia w Guadalupe

12 Grudnia w Guadalupe. Z Pielgrzymką do Guadalupe. W Europie mówi się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Tymczasem w Meksyku wszystkie drogi prowadzą do Guadalupe. Nie przypadkiem do najważniejszego miejsca maryjnego kultu na świecie co roku przybywa ponad 20 milionów wierzących.


dni: 9

0

Od Karaibów do Guadalupe

Przez Meksyk do Guadalupe. W tej legendarnej wyprawie pielgrzymkowej po południowo wschodnim Meksyku, po trasie pełnej kolorów, zapachów, dźwięków i ukrytych smaków, docieramy do Guadalupe, gdzie kres i cel pielgrzymowania zamienia się w początek nowej podróży. 


dni: 16

0

Szlakiem Cristeros

Podróż Szlakiem Cristeros to wspomnienie wojny domowej z lat 1926-1929 i pielgrzymka do grobu "małego świętego”, José Sancheza del Rio, 14 letniego męczennika, który zginął z okrzykiem: “Niech Żyje Chrystus Król”.


dni: 12

0

Z pokłonem Guadalupe

Z pokłonem do Guadalupe, do najważniejszego miejsca maryjnego kultu na świecie. Wyjazd ten możliwy jest o dowolnej porze roku. Do realizacji na zamówienie, w formie indywidualnej, rodzinnej, grupowej.   


dni: 7

0