Pielgrzymka - Bazylika Guadalupe

 

Rekolekcje w Bazylice Guadalupe, w najważniejszym miejscu maryjnego kultu na świecie. Ten wyjazd szczególnie polecamy na rocznice ukazania się Matki Boskiej Guadalupe, 12 grudnia


dni: 8

7144.63

Z pielgrzymką do Guadalupe + Acapulco

Z Pielgrzymką do Guadalupe. W Europie mówi się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu... A w Meksyku, że wszystkie drogi prowadzą do Guadalupe... Nie przypadkiem do najważniejszego miejsca maryjnego kultu na świecie co roku przybywa ponad 20 milionów wierzących.


dni: 10

7527.91

MEKSYK PÓŁNOCNY: Szlakiem Cristeros

Podróż Szlakiem Cristeros to wspomnienie krwawej wojny domowej na tle religijnym, która miała miejsce w Meksyku w latach 1926-1929. Zamykanie klasztorów i przekształcanie ich w więzienia, zakazy odprawiania liturgii i noszenia strojów religijnych poza miejscami kultu,


dni: 11

8294.47

Najpiękniejsze Sanktuaria Meksyku

Podczas pielgrzymowania do Panny Guadalupe, do Panny z Guadalupe, do Królowej Meksyku i Cesarzowej Ameryki, mijamy ślady milenijnych kultur, zanurzamy się w bogactwie historii i kłaniamy się przed majestatem imponujących cudów przyrody.


dni: 12

8601.1

Przez cały Meksyk do Guadalupe

Przez Meksyk do Guadalupe. W tej legendarnej wyprawie po południowo wschodnim Meksyku, po trasie pełnej kolorów, zapachów, dźwięków i ukrytych smaków, docieramy do Guadalupe, gdzie kres i cel pielgrzymowania najczęściej zamienia się w początek nowej podróży życia. 


dni: 14

10610.87