Z pokłonem Guadalupe

 

Z pokłonem do Guadalupe.

Rekolekcje w Bazylice Guadalupe. Wyjazd ten możliwy jest o dowolnej porze roku. Do realizacji na zamówienie, w formie indywidualnej, rodzinnej, grupowej. Możliwy jest jako wyjazd z okazji Fiest Guadalupe, odbywających się co roku 12 Grudnia.

CENA: od 790 USD od osoby

Cena podana jest orientacyjnie. Wycena przygotowywana jest na zamówienie dla grup i uzależniona jest od terminu, od liczby osób oraz od zakresu świadczeń.

Termin: cały rok, daty do potwierdzenia według zainteresowania grupy.

 

CENA ZAWIERA:

 • transfery i przejazdy klimatyzowanym samochodem typu VAN/ minibus lub autokarem

 • noclegi w hotelu lok. 4*
 • pokoje dwuosobowe z łazienkami (DBL)

 • obfite śniadania wraz z napojami
 • 
opiekę polskojęzycznego pilota/ przewodnika podczas realizacji programu w Meksyku;
 • napiwki dla pokojówek, boyów hotelowych i kelnerów w restauracjach

 • adapter elektryczny dostosowujący europejskie wtyczki do meksykańskich gniazdek
 • wszystkie podatki

CENA NIE ZAWIERA:

 • biletów lotniczych do Meksyku
 • ubezpieczenia podróżnego (sugerowany zakup wraz z biletem lotniczym, KL, NNW, OC)
 • dopłaty do pokoju 1/osobowego (SGL): 260 USD;
 • napiwków dla kierowcy, przewodników lokalnych i pilota oraz biletów wstępów (ok. 40 USD od osoby, płatne przewodnikowi w pierwszy dzień po przylocie)
 • wydatków natury osobistej;
 • innych świadczeń nie objętych programem;

UWAGI:


 • zniżka dla dostawek dla dzieci poniżej 11 lat – 25%
 • zniżka dla dostawek dla osób powyżej 11 lat – 10% (dostawka lub pokój 3-os. z dwoma dużymi łóżkami)

 

Program Pielgrzymki może, na życzenie, zostać skrócony lub wydłużony, dostosowując trasę i cenę do dostępnych połączeń lotniczych

Program

Dzień 1

Przylot do Miasta Meksyk

Powitanie na lotnisku w Mieście Meksyk. Transfer do hotelu. Nocleg.


Atrakcje:
Miasto Meksyk

Dzień 2

Bazylika Guadalupe

Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem Bazyliki MB Guadalupe: Stara Bazylika, Muzeum, Nowa Bazylika, Patio Ameryk, Kaplica Studzienkowa, Ogrody Gwadelupiańskie. Czas wolny na udział w mszy świętej, na modlitwy i rozmyślania w Sanktuarium Matki Bożej Guadalupe. Nocleg w hotelu.


Atrakcje:
Bazylika Guadalupe

Dzień 3

Plac Trzech Kultur - Guadalupe

Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Sztuki Ludowej z bogactwem religijnych motywów sztuki Meksyku. Wizyta na Placu Trzech Kultur, gdzie został ochrzczony Indianin Juan Diego, któremu objawiła się Guadalupe: Muzeum Archeologiczne, Kościół Santiago de Tlatelolco. Po południu przejazd do Bazyliki i czas wolny na spacery, modlitwy i rozmyślania. Nocleg w Mx City.


Atrakcje:
Plac Trzech Kultur
Guadalupe

Dzień 4

Muzeum Antropologiczne - Starówka Miasta Meksyk

Śniadanie. Wizyta w Muzeum Antropologicznym, w którym zgromadzone są najbogatsze na świecie zbiory sztuki indiańskiej. Zwiedzanie Starówki Miasta Meksyk, jednego z największych miast świata: Park Alameda, ulica Madero, Plac Zocalo, Katedra, Pałac Prezydencki ze słynnymi muralami Diego Rivera. Nocleg w hotelu.


Atrakcje:
Muzeum Antropologiczne
Starówka Miasta Meksyk

Dzień 5

Teotihuacan - Bazylika Guadalupe

Śniadanie. Przejazd na północod Miasta Meksyk i zwiedzanie “miasta bogów”: największych w środkowym Meksyku piramid w Dolinie Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Aleja Zmarłych, Świątynia Pierzastego Węża. Przejazd do Bazyliki Guadalupe. Czas wolny na modlitwy i rozmyślania. Nocleg w Mieście Meksyk.


Atrakcje:
Teotihuacan
Bazylika Guadalupe

Dzień 6

Tonantzintla - Puebla

Śniadanie. Wyjazd na wschód od Miasta Meksyk trasą przy wulkanach i zwiedzanie "miasta aniołów" Puebla: Starówka Unesco, Katedra i Kościół Santo Domingo z Kaplicą Różańcową zwana ósmym cudem świata oraz rynek Parian. Po drodze zwiedzanie wzgórza piramidy w Cholula oraz słynnego z indiańskiego baroku kościółka w Tonantzintla. Czas wolny na udział w mszy świętej, na modlitwy i rozmyślania. Powrót do Miasta Meksyk. Nocleg.


Atrakcje:
Bazylika Guadalupe
Puebla

Dzień 7

Bazylika Guadalupe

Śniadanie. Czas wolny na udział w mszy świętej, na modlitwy, rozmyślania i zakupy w Sanktuarium Matki Bożej Guadalupe. Po południu przejazd na lotnisko i wylot z Meksyku.


Atrakcje:
Bazylika Guadalupe